dieta poczatekPoczątkowe etapy diety Herbalife są bardzo istotne szczególnie gdy Herbalife spotykasz po raz pierwszy dlatego też ważne aby wybór produktów nastapił w jeden z poniższych sposobów. Da Ci to pewność rozpoczęcia diety z produktami dopasowanymi do potrzeb Twojego organizmu i trybu życia.

Nie wiesz w jaki sposób poprawnie rozpocząc kurację?

Pomożemy Ci. Poniżej masz kilka sposobów na zakup dobrze dopasowanych połączeń produktów, wybierz sposób najbardziej Ci odpowiadający i zacznij dietę już jutro!

 

 

Masz kilka sposobów:

 

Masz już wybrane produkty? Zapytaj nas o plan diety!

Jeżeli tego sobie życzysz poproś nas o indywidualną rozpiskę diety dostoswaną do twojego codziennego funkcjonowania, podaj nam w tym celu godziny wstawania, porę spożywania obiadu, a przygotujemy Ci spożywanie produktów punkt po punkcie. Możesz także skorzystać z ogólnej graficznie rozpisanej diety, która będzie znajdować się w katalogu, a ten zawsze dołączamy do przesyłek dla nowych klientów. Nie martw się nie zostajesz sam/sama podczas kuracji! W przesyłce załączamy wizytówki z danymi kontaktowymi konsultanta tak abyś zawsze i w każdej chwili mógł skontaktować się z swoim trenerem wellness. Pomoc, wsparcie, tworzenie planu diety to wszystko zgodnie z polityką firmy Herbalife bezpłatnie! Trzymamy kciuki za Twoje sukcesy i pozostajemy do Twojej dyspozycji!