Zapoznaj się z firmą

Herbalife to firma, która postanowiła walczyć z największym światowym zagrożeniem zdrowotnym, a herbalife buildingmowa tutaj o złym odżywianiu. Głównym zadaniem firmy jest dostarczenie kazdemu możliwośći na prosty i komforotwy sposób zdrowego trybu zycia poprzez swoje niesamowite produkty. Teraz dzięki Herbalife każdy z nas może kontrolować swoją masę ciała przez poprawne nawyki żywieniowe i aktywny tryb życia, sprawdź jakie to proste.

Założona w 1980 roku Herbalife oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty stanowiące prosty sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia. Od prawie 30 lat zmieniamy życie milionów ludzi na całym świecie. Nasze działania ukierunkowane są na najważniejsze dziedziny związane ze zdrowym stylem życia oraz wiedzą na temat prawidłowego odżywiania.

Głównie koncentrujemy nasze starania na następujących dziedzinach:

  • Skuteczna kontrola wagi,
  • Wsparcie aktywnego stylu życia,
  • Udoskonalone odżywianie,
  • Pielęgnacja skóry, ciała i włosów.

 

 

budynek firmy HerbalifeSuplementy Herbalife zostały stworzone przez naukowców, lekarzy i specjalistów ds. odżywiania tak, aby zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby. Nasi specjaliści to wysokiej klasy naukowcy, których wieloletnie doświadczenie oraz badania skupiały się wokół problemów odżywiania i zdrowej sylwetki. Herbalife tworząc swoje suplementy oparte na naturalnej bazie składnikowej wypełniła trzy obszary zapotrzebowania człowieka na zdrową suplementację. Te obszary to odchudzanie, przyrost masy mięśniowej oraz wspomaganie zdrowotne pracy organizmu człowieka.

Jak powstała firma Herbalife?
Siła, zaangażowanie i moc wizji Marka Hughes miały swoje źródło w osobistej tragedii. Jako nastolatek przeżył śmierć matki, która zmarła w wieku 36 lat w wyniku nieprawidłowego i niebezpiecznego odżywiania. Wtedy to młody Mark postanowił, że znajdzie sposób na prawidłowe i zdrowe odchudzanie. Zdecydował, że oferowane przez niego rozwiązania będą oparte na wiedzy o odżywianiu i przyniosą ludziom trwałe, pozytywne i bezpieczne rezultaty. Pragnął również podzielić się nimi z całym światem. Wizja stała się rzeczywistością Jego wizja poprowadziła go aż do Chin, gdzie odkrył odżywczą moc ziół. Gdy wrócił do USA zebrał zespół lekarzy, naukowców i specjalistów ds. odżywiania, aby opracowali i stworzyli produkty, o które mu chodziło. W ten sposób w roku 1980 na rynku pojawiły się pierwsze produkty Herbalife. Ponieważ ludzie, którzy próbowali produktów osiągali niezwykłe rezultaty firma Herbalife bardzo szybko się rozwijała. Dzielenie się historiami sukcesu związanymi ze stosowaniem produktów i historiami sukcesów finansowych przyczyniło się do tego, że po dziś dzień Herbalife rośnie w siłę.

 

 

Kulisy pracy działu innowacji i produkcji Herbalife

Produkty Herbalife słynna ze swojej jakości oraz skuteczności działania. Aby utrzymac pozycję światowego lidera w dziedzinie odżywiania, cały czas tworzymy innowacyjne produkty poparte wiedzą naukową, które odpowiadają najwyższym standardom rozwoju i produkcji. Herbalife posiada własne plantacje oraz laboratoria z najdoskonalszym sprzetęm po to aby surowiec z którego tworzone są produkty był najwyższej klasy, najlepszy dla Ciebie...

herbalife produkcja

 

 

Nasze zaplecze naukowe

Zespół światowej sławy naukowców i ekspertów z dziedziny odżywiania bierze udział w tworzeniu i testowaniu produktów Herbalife. Gwarantuje także, że nowe produkty są najwyższej jakości i zawierają najlepsze składniki. Dodatkowo Herbalife sponsoruje innowacyjne badania poświęcone odżywianiu, prowadzone na renomowanych uczelniach na całym świecie.

rada naukowa herbalife

 

 

Nasz proces rozwoju produktu

Aby tworzyć zintegrowane produkty gwarantujące zbilansowane odżywianie całemu organizmowi, Herbalife współpracuje z zespołem ekspertów z dziedziny zdrowia i odżywiania.

co dzieje sie z produtkami zanim trafią do ciebie
jak powstaja produkty2 

 

Program Herbalife "Seed to Feed" - Czyli jak powstają produkty

Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, znakomitemu wyposażeniu i systemowi kontroli jakości w czasie całego procesu produkcji możemy zagwarantować, że każdy produkt Herbalife spełnia standardy jakości.

seed to feed


seed to feed 2


seed to feed 3

 

 

Technologia kontroli jakości Herbalife

Zespół ekspertów i naukowców Herbalife testuje nasze produkty w trakcie całego procesu produkcji, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu. Sprawdzają wszystko, od surowców poprzez gotowe produkty, by mieć pewność, że spełniają one wymogi prawne i standardy jakości Herbalife.


kontrola jakosci herbalife

 

 

Lokalizacja fabryk Herbalife

Niedościgniona jakość produkcji i dystrybucji na całym świecie.
Produkty Herbalife są wytwarzane w dwóch fabrykach należących do firmy: Lake Forest w USA oraz  Suzhou w Chinach jak również w innych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w USA, Europie, Indiach, Ameryce Południowej i Azji. Nasz program kwalifikacji dostawców i rygorystyczne testy gwarantują, że każdy produkt spełnia standardy Herbalife.

fabryki herbalife

Mapa stref klimatycznych
Produkty Herbalife są dostarczane do krajów leżących w pięciu różnych strefach klimatycznych. Za pomocą super nowoczesnego programu monitorowania temperatury powietrza sprawdzamy warunki, w jakich produkty są transportowane i magazynowane.